Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer: Horor Sinister otevře staré hrůzy. Pátrat hluboko se nevyplácí

Redakce

Redakce

26. 9. 2012

Pro milovníky děsu a hrůzy chystá Summit Entertainment na 12. října 2012 světovou premiéru filmu Sinister. Jako režisér je pod ním podepsán Scott Derrickson, který zůstal v paměti diváků s velice úspěšným filmem V moci ďábla.

video
play-sharp-fill

Příběh vypráví o spisovateli Elisonovi popisujícím skutečné kriminální zločiny. Se svou rodinou se nastěhuje do nového domu, ve kterém před lety za nevyjasněných událostí byli všichni členové rodiny rituálně zavražděni (až na dosud nezvěstnou nejmladší dceru).

Nepřehlédněte: Děsivý trailer nového hororu od del Tora Mama

Na půdě objeví po minulých obyvatelích krabici se starou promítačkou a osmimilimetrovými filmy. Samozřejmě se zvídavě pouští do jejich prohlížení. A tak spustí soukolí hrůz, které zasáhnou jeho rodinu tak, jak by si nikdo z nás nepřál.

Hlavní role spisovatele Elisona byla svěřena do rukou nikoho menšího, než je Ethan Hawke, který zaujal řadou filmů a byl nominován na mnoho ocenění. Jeho nejlépe hodnocenými snímky je Než bůh zjistí, že seš mrtvej nebo Gattaca. Jeho ženu ztvárnila Juliet Rylance, kterou jsme u nás mohli vidět v nepříliš vydařeném snímku Monstrum z roku 2005.

To jsou pěkně roztomilá děvčátka. Zdroj: Summit Entertainment

Samotný trailer vypadá úžasně děsivě a tajemně a rané recenze slibují, že by mohlo jít o film, který svou atmosférou pocuchá řádně nervy diváka a zamává s jeho psychikou. Doufejme, že právě trailer nebude to nejlepší z celého filmu, jak se tomu bohužel stalo u počinu stejného režiséra Den, kdy se zastavila země, a příběh překvapí.

Sinister (Sinister)

Krimi / Horor / Thriller
USA, 2012, 110 min

Režie: Scott Derrickson
Hrají: Ethan Hawke, Vincent D’Onofrio, James Ransone, Michael Hall D’Addario, Fred Dalton Thompson, Juliet Rylance, Clare Foley

Premiéra v USA: 12. října 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer: Horor Sinister otevře staré hrůzy. Pátrat hluboko se nevyplácí

Hide picture