Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer The Girl ukazuje Hitchcocka posedlého herečkou a vznik Ptáků

Denisa Marešová

Denisa Marešová

13. 9. 2012

FANZINE.cz vám přináší nový trailer k filmu The Girl. Uvidíme v něm, jak slavný mistr napětí Alfred Hitchcock natáčel horor Ptáci.

video
play-sharp-fill

The Girl je britským snímkem z dílny HBO. Pojednává o posedlosti velkého tvůrce Alfreda Hitchcocka k ústřední herečce z hororu Ptáci, Tippi Hedren. Nyní se na webu objevil trailer, který se snaží nalákat diváky na jeho premiéru. Ta proběhne 20. října na anglické stanici HBO. Podle všeho se máme na co těšit.

Čtěte také: Scarlett Johansson bude hrát ve filmu o vzniku Psycha

Režiséra s velkým R, Alfreda Hitchcocka, si ve filmu zahraje Toby Jones. Ten se divákům představil letos hned v několika filmech, jmenujme např. Hunger Games nebo Sněhurka a lovec. Herečku, kterou je posedlý, ztvární Sienna Miller. Režisérského křesla se ujal Julian Jarrold a scénář napsala Gwyneth Hughes.

Už samotný trailer umožní divákovi nahlédnout pod pokličku filmového, zvláště pak hororového průmyslu a ukáže, jak vznikal jeden z nejkultovnějších hororů všech dob. The Girl je nyní již druhým snímkem, jenž ukazuje natáčení Hitchcockova hororu. V roce 2013 bude mít premiéru Hitchcock, kde se tvůrci vrací pro změnu ke vzniku slavného Psycha.

Toby Jones a Sienna Miller – posedlý podivín Alfred Hitchcock se svou múzou. Zdroj: HBO

Trailer ukazuje Tobyho Jonese aka Hitchcocka jako posedlého režiséra bez emocí, jehož projev je velice střízlivý, až strašidelný. Sienna Miller vypadá jako diva z 60. let fantasticky a její výkon bude určitě velice přesvědčivý. Nezbývá než doufat, že HBO nasadí The Girl i v České republice, a to co nejdříve.

Girl, The

Drama
Velká Británie, 2012

Režie: Julian Jarrold
Hrají: Sienna Miller, Toby Jones, Penelope Wilton, Imelda Staunton, Kate Tilley

Premiéra ve VB: 20. října 2012 na HBO

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer The Girl ukazuje Hitchcocka posedlého herečkou a vznik Ptáků

Hide picture