Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Hitman: Absolution vraždí v traileru. Gameplay vypadá brutálně

Marek Jedinák

Marek Jedinák

14. 7. 2012

Tichý zabiják s tetování v podobě čárového kódu na temeni hlavy se vrací. Podívejte se na neskutečnou téměř dvacet minut dlouhou ukázku přímo ze hry. Troufám si tvrdit, že takhle nadějnou hru jsme tady opravdu dlouhou dobu neměli. Hitman: Absolution má velký potenciál strčit všechno konkurenci do kapsy.

Perfektní grafika a rozsáhlý otevřený svět patří ve hráčské komunitě mezi ty nejžádanější atributy správné pařby. zdroj: hitman.com

Série akcí o zabijáku Hitmanovi, jehož úkolem je nepozorovaně proniknout do cizích objektů a spáchat vraždu na objednávky se dočká dalšího, skutečně precizně vypadajícího pokračování.

Čtěte také: RECENZE: Superman: Rudá hvězda se bratříčkuje se Stalinem a buduje socialismus

V nejnovější ukázce odhalené pro novináře na E3 má nyní celý svět možnost vidět, jak bude vypadat hotová hra. Překvapí především to, že i když jde o verzi hry pro Xbox 360, nelze zaznamenat žádné poklesy frameratu, a grafika vypadá fantasticky.

Za zmínku stojí propracované fyzika a desítky možností, jak hrou projít. Kolemjdoucí postavy se chovají velmi racionálně a podezíravě. Štěkajícího psa lze uklidnit vhozením kosti a prostředí vypadá skoro plně interaktivně.

Připomeňme, že tento nadějný titul vychází již během letošního listopadu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Hitman: Absolution vraždí v traileru. Gameplay vypadá brutálně

Hide picture