×
FANZINE.cz

VIDEO: Obří výstava rekvizit ze Star Wars má přiblížit identitu postav

FOTO: Výstava Star Wars identityObrovská a exkluzivní sbírka téměř 200 rekvizit ze Star Wars bude vytažena z archivů americké filmové produkční společnosti Lucasfilm a na jaře příštího roku bude vystavena pro veřejnost. Podívejte se na trailer!

video

Nejrůznější modely, kostýmy, kresby a jiné předměty z filmů Star Wars, včetně ikonického kostýmu Darth Vadera, budou počínaje 19. dubnem 2012 vystaveny na pět měsíců v muzeu vědy v kanadském Montrealu. Speciální výstava s názvem Star Wars Identities se zaměří na Luka a Anakina Skywalkera.

Čtěte také: Star Wars ovlivňují snad i plodnost žen, tvrdí profesor Bílek

FOTO: Darth Vader identitiy
Zdroj: Montréal Science Centre

Organizátoři akce chtějí fanouškům nabídnout možnost lépe pochopit vývoj postav Star Wars a zjistit, co je dělá tím, čím jsou.

Výstava, která bude obsahovat i interaktivní prvky, bude rozdělena do tří hlavních tematických okruhů, kterými budou: původ postav, vlivy, které je formují, a rozhodnutí, která udělaly během svého života.

„Tato výstava nabídne nový pohled na oblíbené postavy z Hvězdných válek,“ uvedl výkonný ředitel X3 Productions Jacques-André Dupont a dodal: „Musíme hlouběji pochopit jejich identity a zároveň současně hlouběji pochopit tu naši vlastní.

Podívejte se na video: Darth Vader je zpět. Chce zabrat půdu na Ukrajině

Dospělé návštěvníky vyjde vstupenka na výstavu na 23 dolarů, tedy při současném kurzu zhruba na 450 korun. Star Wars Identities má být putovní a 27. října bude přesunuta do Edmontonu.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..