×
FANZINE.cz

VIDEO: Poslední z Aporveru mají za režiséra Supermana. Podívejte se na 3D natáčení

!Exkluzivně!Tomáš Krejčí je už od pohledu sympaťák. Na sobě má tričko se znakem Supermana, chválí si hezké herečky a při tom koordinuje natáčení jednoho z nejočekávanějších českých filmů. Jak vypadá tvorba 3D v Posledních z Aporveru? Podívejte se v exkluzivním videu od Tomáše Lénarda na Topzine.cz a Fanzine.cz!

Tomáš Krejčí je producentem a režisérem Posledních z Aporveru, Foto: Radek Lang, Topzine.cz

Tomáš Krejčí je mladý režisér, který o sobě zatím jen dává vědět. Přitom má nyní na kontě natáčení několika 3D filmů. Poslední z Aporveru jsou dokonce rekordem v české kinematografii, je zde zatím použito nejméně 1650 speciálních efektů. Tomáš sám je už od pohledu fanda fantasy a také komiksů, jak můžete vidět dole ve videu, kde má na sobě tričko se znakem Supermana.

Podívejte se i na exkluzivní fotografie z natáčení Posledních z Aporveru!

Bude ale i on jakýmsi Supermanem, který zachrání český film? Podle některých zachraňovat nepotřebuje, jiní si stěžují na sterilitu a neustálé omílání témat jako komunismus, druhá světová válka nebo laškování a nevěra. Poslední z Aporveru by tak mohli přinést osvěžení do vod českého filmu. “My máme hezké herečky rádi,” říká se šibalským úsměvem režisér Krejčí, a tak se můžeme těšit na Susan May Pratt (seriál Odsouzeni zemřít) nebo Tami Stronach (princezna z Nekonečného příběhu). K tomu si mohou divačky připočíst i Tomáše Kluse nebo Jakuba Prachaře a hned tu je důvod, proč očekávat březen 2012.

video

Poslední z Aporveru (Last Children Of Aporver, The)

Fantasy / Animovaný
Česko, 2012, 90 min

Režie: Tomáš Krejčí
Hrají: Filip Cíl, Susan May Pratt, David Vobořil, Jana Pidrmanová, Petr Forman, Tami Stronach, Bořivoj Navrátil, Naděžda Prchalová – Vicenová, Tomáš Klus, Michal Zelenka, Hana Vagnerová, Nela Boudová, Eduard Jenický, Zdeněk Velen, Marcela Holubcová, Ondřej Malý, Jiří Dvořák, Gabriela Osvaldová, Jakub Prachař

Premiéra v ČR: 22. března 2012Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..