Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

VIDEO: Poslední z Aporveru mají za režiséra Supermana. Podívejte se na 3D natáčení

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

5. 8. 2011

!Exkluzivně!Tomáš Krejčí je už od pohledu sympaťák. Na sobě má tričko se znakem Supermana, chválí si hezké herečky a při tom koordinuje natáčení jednoho z nejočekávanějších českých filmů. Jak vypadá tvorba 3D v Posledních z Aporveru? Podívejte se v exkluzivním videu od Tomáše Lénarda na Topzine.cz a Fanzine.cz!

Tomáš Krejčí je producentem a režisérem Posledních z Aporveru, Foto: Radek Lang, Topzine.cz

Tomáš Krejčí je mladý režisér, který o sobě zatím jen dává vědět. Přitom má nyní na kontě natáčení několika 3D filmů. Poslední z Aporveru jsou dokonce rekordem v české kinematografii, je zde zatím použito nejméně 1650 speciálních efektů. Tomáš sám je už od pohledu fanda fantasy a také komiksů, jak můžete vidět dole ve videu, kde má na sobě tričko se znakem Supermana.

Podívejte se i na exkluzivní fotografie z natáčení Posledních z Aporveru!

Bude ale i on jakýmsi Supermanem, který zachrání český film? Podle některých zachraňovat nepotřebuje, jiní si stěžují na sterilitu a neustálé omílání témat jako komunismus, druhá světová válka nebo laškování a nevěra. Poslední z Aporveru by tak mohli přinést osvěžení do vod českého filmu. „My máme hezké herečky rádi,“ říká se šibalským úsměvem režisér Krejčí, a tak se můžeme těšit na Susan May Pratt (seriál Odsouzeni zemřít) nebo Tami Stronach (princezna z Nekonečného příběhu). K tomu si mohou divačky připočíst i Tomáše Kluse nebo Jakuba Prachaře a hned tu je důvod, proč očekávat březen 2012.

video
play-sharp-fill

Poslední z Aporveru (Last Children Of Aporver, The)

Fantasy / Animovaný
Česko, 2012, 90 min

Režie: Tomáš Krejčí
Hrají: Filip Cíl, Susan May Pratt, David Vobořil, Jana Pidrmanová, Petr Forman, Tami Stronach, Bořivoj Navrátil, Naděžda Prchalová – Vicenová, Tomáš Klus, Michal Zelenka, Hana Vagnerová, Nela Boudová, Eduard Jenický, Zdeněk Velen, Marcela Holubcová, Ondřej Malý, Jiří Dvořák, Gabriela Osvaldová, Jakub Prachař

Premiéra v ČR: 22. března 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Poslední z Aporveru mají za režiséra Supermana. Podívejte se na 3D natáčení

Hide picture