Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Takto měl skončit Temný rytíř povstal. Fanoušci ho přetočili

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

26. 8. 2012

Fanouškovská skupina, která natáčí animovaná videa o tom, jak měl skončit určitý film, si přichystala novinku. Tentokrát zpracovali snímek Temný rytíř povstal. Pokud jste ale poslední díl Nolanovy trilogie pořád ještě neviděli, video si nepouštějte, jsou v něm spoilery!

video
play-sharp-fill

Na webu HowItShouldHaveEnded.com bylo zveřejněno nové animované video, které se věnuje aktuálnímu filmu – Temný rytíř povstal. Předtím to bylo sci-fi Prometheus, ze kterého si tvůrci dělali srandu, nyní si vzali na paškál novinku od Christophera Nolana.

Čtěte více: Víme, co se do filmu Temný rytíř povstal nevešlo. Třeba mumlající záporák

„Temný rytíř povstal NENÍ bezchybný film. Je to smutné, ale pravdivé,“ píší tvůrci na fóru a dodávají hned několik otázek, na které jim film neodpověděl (pokud jste ho neviděli, raději dál nečtěte). „Proč si Batman neuvědomí, že Baneův tunel vede přesně pod jeho zbrojnicí? Proč Batman raději nepoužije nějakou jednoduchou vychytávku při boji s Banem, než aby boxoval jen svými pěstmi? Proč Bruce navrhl reaktor tak, aby měl odnímatelné jádro, i když se tak hrozně bál o to, že by ho lidé zneužili ke zlu?“

Něco na tom je. Přesto se ale nesmí zapomínat, že tvůrci jsou také fanoušky posledního filmu o Batmanovi, a tak je třeba brát celé video s nadhledem.

Temný rytíř povstal (Dark Knight Rises, The)

Akční / Krimi / Drama / Thriller
USA / Velká Británie, 2012, 164 min

Režie: Christopher Nolan
Hrají: Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Morgan Freeman, Michael Caine, Matthew Modine, Alon Aboutboul, Ben Mendelsohn, Burn Gorman, Daniel Sunjata, Aidan Gillen, Nestor Carbonell, Brett Cullen, Reggie Lee, Chris Ellis, Juno Temple a další

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Takto měl skončit Temný rytíř povstal. Fanoušci ho přetočili

Hide picture