Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: V parodii na seriál The Walking Dead všichni tančí. I zombíci

Redakce

Redakce

22. 12. 2012

Ne každá hrůza musí být očividně děsivá. V parafrázi na seriál Živí mrtví vzniklo parodické video, kde se oživlé mrtvoly vlní v rytmu folku se svými likvidátory.

video
play-sharp-fill

Seriál Živí mrtví (The Walking Dead) se často řadí mezi nejoblíbenější seriály. Pro milovníky zombíků a příběhů o nich je zcela očividně populární. A co je populární, to láká k recesi.

Čtěte také: 3. série The Walking Dead překvapuje. Zombíci pohltili 10 milionů diváků

Tak ve studiu Teddei Films vznikla parodie, kde spolu mimo krátkých sekvencí honiček všichni dohromady tančí. Folková muzika Eddieho Kinga a Israela Curtise seriál stylově zlehčuje. A podmanivý hlas Laury Curtis v duu s Israelem Curtisem budí pocit, že byste nemrtvé snad i chtěli podrbat na bříšku.

Živí mrtví (Walking Dead, The)

Horor / Thriller / Drama
USA, 2010, 29×45 min

Režie: Frank Darabont, Ernest R. Dickerson, Michelle Maxwell MacLaren, Gwyneth Horder-Payton, Johan Renck, Guy Ferland, Lew Temple
Hrají: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies, Laurie Holden, Steven Yeun, Jeffrey DeMunn, Chandler Riggs, Michael Rooker, Emma Bell, Norman Reedus, David Morrissey, Lennie James, Noah Emmerich, Michael L. Covington, Melissa Suzanne McBride, IronE Singleton, Scott Wilson, Lauren Cohan, Pruitt Taylor Vince, Madison Lintz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: V parodii na seriál The Walking Dead všichni tančí. I zombíci

Hide picture