Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Vůdcem Strážců galaxie bude asi nástupce Batmana, Joseph Gordon-Levitt

Dan Lechmann

Dan Lechmann

5. 1. 2013

Hvězda hollywoodské elity Joseph Gordon-Levitt možná přibude do nově připravovaného trháku z marvelovského univerza Guardians of the Galaxy.

Stane Gordon-Levitt v čele Strážců galaxie? Zdroj: marvel.com

Po loňských veleúspěšných Avengers přichází Marvel s dalším akčním blockbusterem. Jak jsme již dříve informovali, vzniknout má totiž adaptace dle komiksové předlohy Guardians of the Galaxy, superhrdinského týmu, jehož úkolem je dohlížet na to, aby ve vesmíru přetrvával klid a mír.

Před nedávnem na internet unikly informace, že film bude režírovat James Gunn (Super), a s nimi se objevil i seznam herců, kteří ztvární členy hrdinské roty. Dle listu se ve snímku úkáže Eddie Redmayne (Bídníci), Jim Sturgess (Atlas mraků) nebo i třeba Lee Pace (Hobit, Lincoln).

V těchto dnech se ale diskutuje o velké posile. Superhrdinská parta by se totiž měla rozrůst o dalšího borce. Do hledáčku se tak dostal Joseph Gordon-Levitt, který se nedávno objevil v historickém Lincolnovi. Herec by obsadil hlavní roli Petera Quilla alias Star-Lorda, vůdce Strážců galaxie (Guardians of the Galaxy).

Zda se dvaatřicetiletý herec rozhodne pro galaktický odboj, nebo zůstane věrný Christopheru Nolanovi, který hodlá zakončit příběh gothamského hrdiny trilogií, se teprve dozvíme. Kolují zvěsti, zda Marvel Gordon-Levitta vůbec oslovil. Konečný verdikt se ukáže, doufejme, co nevidět.

Strážci galaxie (Guardians of the Galaxy), Akční / Dobrodružný / Sci-fi, USA, 2014, režie: James Gunn, plánovaná premiéra: 1. srpna 2014

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vůdcem Strážců galaxie bude asi nástupce Batmana, Joseph Gordon-Levitt

Hide picture