×
FANZINE.cz

Vyjde Hellboyova Pekelná knižnice. Přes šest set stran pekelné zábavy

Vydavatelství Comics Centrum přichystalo více než šestisetstránkový omnibus Hellboye nazvaný Pekelná knižnice. Jeho vydání je již jisté a první čtyři knihy Hellboye svázané v jedné se vydají přesně na počet zákazníků.

Mike Mignola: Hellboy

Letos razí Comics Centrum velice módní kulturistiku. Místo činek ale doručuje objemné komiksy. Po Kurva velkym Sin City přichází na řadu jejich další megatrhák: Hellboy.

První svazek omnibusů Pekelné knižnice shrnuje první čtyři knihy: Sémě zkázy, Probuzení ďábla, Spoutanou rakev a Pravou ruku zkázy. A vzhledem k hmotnosti to bude zkáza i vaší pravé ruky.

Ještě před chvílí nebylo jisté, jestli vůbec Pekelná knižnice vyjde. Nyní je již tři sta zájemců jistých, a zájemci mohou na knihu jen spokojeně čekat. Přesto mají fanoušci ještě pár dní možnost koupit si také svůj kus.

Mike Mignola: Hellboy - Pekelna kniznice #1

A protože jde o tak velký projekt, mohou si případní kupující klást otázku: Ale neskončí to u prvního dílu?

Podle informací z Comics Centra se není čeho bát: Druhý díl by měl obsahovat knihy 5, 6, 7 a 10 a třetí 8, 9, 11 a 12 (to divné číslování je z toho důvodu, aby svazky obsahovaly dvě celopříběhové a dvě povídkové knihy). Kdo by tak přemýšlel kvůli tomuto důvodu: S chutí do toho!Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..