Menu
FANZINE.cz
Komiks

Vyjde Hellboyova Pekelná knižnice. Přes šest set stran pekelné zábavy

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

23. 10. 2014

Vydavatelství Comics Centrum přichystalo více než šestisetstránkový omnibus Hellboye nazvaný Pekelná knižnice. Jeho vydání je již jisté a první čtyři knihy Hellboye svázané v jedné se vydají přesně na počet zákazníků.

Mike Mignola: Hellboy

Letos razí Comics Centrum velice módní kulturistiku. Místo činek ale doručuje objemné komiksy. Po Kurva velkym Sin City přichází na řadu jejich další megatrhák: Hellboy.

První svazek omnibusů Pekelné knižnice shrnuje první čtyři knihy: Sémě zkázy, Probuzení ďábla, Spoutanou rakev a Pravou ruku zkázy. A vzhledem k hmotnosti to bude zkáza i vaší pravé ruky.

Ještě před chvílí nebylo jisté, jestli vůbec Pekelná knižnice vyjde. Nyní je již tři sta zájemců jistých, a zájemci mohou na knihu jen spokojeně čekat. Přesto mají fanoušci ještě pár dní možnost koupit si také svůj kus.

Mike Mignola: Hellboy - Pekelna kniznice #1

A protože jde o tak velký projekt, mohou si případní kupující klást otázku: Ale neskončí to u prvního dílu?

Podle informací z Comics Centra se není čeho bát: Druhý díl by měl obsahovat knihy 5, 6, 7 a 10 a třetí 8, 9, 11 a 12 (to divné číslování je z toho důvodu, aby svazky obsahovaly dvě celopříběhové a dvě povídkové knihy). Kdo by tak přemýšlel kvůli tomuto důvodu: S chutí do toho!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vyjde Hellboyova Pekelná knižnice. Přes šest set stran pekelné zábavy

Hide picture