×
FANZINE.cz

Známe synopsi nových The Avengers. Age of Ultron přinese nové hrdiny

Disney uvolnil oficiální nástřel děje, kolem kterého se bude točit nový film o legendární skupině superhrdinů The Avengers, s podtitulem Age of Ultron a stejně jako u předchozího snímku, i tentokrát bude osud země viset na vlásku.

Tony Stark, Kapitán Amerika a Ultron Zdroj: Marvel

Podle oficiální synopse, kterou vypustil Marvel, začíná vše snahou Tonyho Starka rozpohybovat program na udržení světového míru. Bohužel se cosi zvrtne a z jeho původně bohulibé snahy povstane padouch známý pod jménem Ultron.

Stejně jako každý správný komiksový zločinec, má i on v plánu vyhlazení celého lidstva. K tomu by mu měly dopomoci blíže nespecifikované technologické vychytávky.

Kromě již známé skupiny Avengers, kterou i v Age of Ultron ztvární již zaběhnutá skupina herců ve složení Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Evans (Captain America), Chris Hemsworth (Thor), Mark Ruffalo (Hulk), Scarlett Johansson (Black Widow) a Jeremy Renner (Hawkeye), objeví se na scéně také tři velmi silní nováčci Wanda (Scarlet Witch) a Pietro Maximoff (Quicksilver) a také Vision.

Světová premiéra nových Avengers, které stejně jako předchozí díl zrežíroval Joss Whedon, proběhne 1. května 2015.1 Komentář Známe synopsi nových The Avengers. Age of Ultron přinese nové hrdiny

  1. jednak byl to napad hanka pyme (giant man, antman) a tony to akorat zmrvil svymi zbranemi ktere mu pridal ( hank je nechtel)a kurna kdy uz zfilmuji take black panthera…………. jinac vision je taky drsnak

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..