Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Známe synopsi nových The Avengers. Age of Ultron přinese nové hrdiny

Redakce

Redakce

16. 9. 2014

Disney uvolnil oficiální nástřel děje, kolem kterého se bude točit nový film o legendární skupině superhrdinů The Avengers, s podtitulem Age of Ultron a stejně jako u předchozího snímku, i tentokrát bude osud země viset na vlásku.

Avengers Age of Ultron

Tony Stark, Kapitán Amerika a Ultron Zdroj: Marvel

Podle oficiální synopse, kterou vypustil Marvel, začíná vše snahou Tonyho Starka rozpohybovat program na udržení světového míru. Bohužel se cosi zvrtne a z jeho původně bohulibé snahy povstane padouch známý pod jménem Ultron.

Stejně jako každý správný komiksový zločinec, má i on v plánu vyhlazení celého lidstva. K tomu by mu měly dopomoci blíže nespecifikované technologické vychytávky.

Kromě již známé skupiny Avengers, kterou i v Age of Ultron ztvární již zaběhnutá skupina herců ve složení Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Evans (Captain America), Chris Hemsworth (Thor), Mark Ruffalo (Hulk), Scarlett Johansson (Black Widow) a Jeremy Renner (Hawkeye), objeví se na scéně také tři velmi silní nováčci Wanda (Scarlet Witch) a Pietro Maximoff (Quicksilver) a také Vision.

Světová premiéra nových Avengers, které stejně jako předchozí díl zrežíroval Joss Whedon, proběhne 1. května 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Známe synopsi nových The Avengers. Age of Ultron přinese nové hrdiny

Hide picture