Menu
FANZINE.cz
Komiks

Co pod stromeček pro začínající komiksové modloslužebníky?

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

15. 12. 2011

Komiksových nerdů není v Čechách tolik. Ale určitě by jím chtěl být každý. A proto takovým oddaným fanouškům, kteří chtějí, aby jim komiks vryl jizvu morálního pokřivení do duše, doporučuje server FANZINE.cz s čím začít.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/tipy-pro-zacatecniky-v-komiksu/]

Poslední dobou si kapitalistický škvár zvaný komiksy získává fanouškovskou základnu i u nás. A protože se bude v budoucnu rozvíjet a kvést, myslete na své blízké. Přeci nechcete, aby se váš syn ocitl mimo hlavní proud. Tak mu udělejte radost a kupte mu k Vánocům komiks. A pokud nevíte který, server FANZINE.cz vám přináší desítku tipů.

Oblečení pod stromeček? Tyhle kousky ocení každý geek

A přestože tento výběr  je úzký (ale vhodný) okruh, dokazuje i pestrost žánru. Pro vstup do nejsuperhrdinnovštějšího (velmi krkolomné slovo) vydavatelství Marvel je zde Spider-Man, X-Meni a Avengers, pro vstup do temnějšího (ale stále superhrdinského) DC Superman, Batman a Green Lantern. Také se zde objevuje horror pro mladistvé Courtney Crumrin, ujetá jízda Scott Pilgrim či pro intelektuálnější čtenáře Stitches. A navrch se podíváme do undergroundových kruhů v Čechách s filozoficko-existenciálně-feministickým Červeným Amadeem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co pod stromeček pro začínající komiksové modloslužebníky?

Hide picture