Menu
FANZINE.cz
Komiks

Fanoušci našli klíč k zámku edice Na přání vydavatelství Comics Centrum

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

28. 1. 2015

Na třetí díl série Zámek a klíč čekají čtenáři v Čechách už nějakou dobu a do začátku letošního roku nebylo jisté, jak dlouho ještě. Aby se vydavatelství Comics Centrum vyhnulo prolukám, vymyslelo nový způsob distribuce. Fanouškovskou edici Na přání.

uvodni Gabriel Rodriguez: Zamek a klic #3

Joe Hill měl pro talent zaděláno už při svém porodu. Syn Stephena Kinga je už tak trochu předurčený pro psaní temnějších, napínavých příběhů. A přesně to splňuje jeho debutová série Zámek a klíč.

Ve třetím díle si Kulišák hodlá přivolat na pomoc armádu stínů. Bude klíč k černým dveřím jeho? Schyluje se k bitvě.

Ale o co jde v edici Na přání? Aby se urychlilo vydání, vydavatelství Comics Centrum na svých stránkách umožní předprodej daného titulu. Musí se najít pět set příznivců, kteří si knihu předobjednají s tím, že ji zaplatí a vyzvednou si po vydání. Nápad určitě zajímavý, navíc pokud má pomoci urychlit rozjeté série, nezbývá mu než fandit (v budoucnu má na řadu přijít Goon a Ú.P.V.O.).

Gabriel Rodriguez: Zamek a klic #3

Že nejde o marnou představu dosvědčuje fakt, že Zámek a klíč: Koruna stínů už má své vydání jisté. V březnu už si ho předplatiči mohou donést domů a pořádně vychutnat, určitě bude co. Na téhle sérii se chválou nešetří.

Kdo by se chtěl do předplatného zapojit, měl by si pospíšit. Koncem ledna končí i tato možnost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fanoušci našli klíč k zámku edice Na přání vydavatelství Comics Centrum

Hide picture