Menu
FANZINE.cz
Literatura

Hraničářův učeň v novém a další fantasy novinky. A to není apríl!

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

10. 4. 2014

Hraničářův učeň - nové vydání Možná jste skočili na lep, že J. K. Rowlingová bude pokračovat v potterovské sérii, možná jste zaslechli, že se poslední díl Hobita rozdělí na dva filmy, ale tohle nejsou žádné vtípky. Jen několik reálných a v potu vydřených fantasy novinek.

Hraničářův učeň dostane v novém vydání i fešný pláštík Zdroj: přebal knihy

Hraničářův učeň dostane v novém vydání i fešný pláštík Zdroj: přebal knihy

Jim Butcher: V posledním tažení

Sedmá kniha série Harry Dresden. Harry Dresden závodí s časem. Musí velmi rychle získat tajemné Slovo Kemmlerovo, které po něm požaduje jeho letitá sokyně. V sázce je pověst Karrin Murphyové, Harryho dobré přítelkyně. Aby toho nebylo málo, do hry o Slovo Kemmlerovo se přidává šest nelítostných nekromancerů. Pokud je Harry Dresden nezastaví, povstanou v Chicagu o halloweenské noci mrtví.

Vydává nakladatelství Triton 24. dubna 2014.

Volání krveNancy Gideon: Volání krve

Čtvrtá kniha série Měsíční svit. Vztah s Maxem nepřestává policistce Charlotte Caissieové komplikovat život. Zpočátku to vypadá, že jí jeho nadpřirozené schopnosti pomohou v pátrání po pachateli tajemných únosů. Ale jen do chvíle, kdy se jednou z obětí stane dcera jeho úhlavního nepřítele. Dokáže Max překonat dávné křivdy a pomoci ženě, kterou miluje nebo dá přednost své rodině a klanu vlkodlaků? S Charlotte touží být spolu, ale jeho rozhodnutí je může navždy rozdělit.

Vydává nakladatelství Fragment dne 16. dubna 2014.

Mark Frost: Paladinovo proroctví – Spojenectví

Druhá kniha série Paladinovo proroctví. Po dramatickém závěru prvního dílu se chvíli zdá, že život studentů v elitním Centru se zase vrátil do zaběhnutých kolejí. Brzy však ze školní nemocnice záhadně zmizí starý Willův nepřítel Lyle. Pátrání po něm vyvolá jen další otázky, ze kterých běhá mráz po zádech. Podivný propletenec událostí a postav okolo zakázaných Rytířů Karla Velikého napovídá, že řád slouží jako zástěrka pro kolosální spiknutí.

Vydává nakladatelství Jota 9. dubna 2014.

Hraničářův učeňJohn Flanagan: Hraničářův učeň (nové vydání)

Kompletní série o Willovi a jeho přátelích z hradu Redmontu. Will je na svůj věk malý, ale zato je hbitý a bystrý. Celý život snil o tom, že se stane slavným rytířem jako otec, ale do bojové školy ho pro malý vzrůst nepřijmou. Místo toho se dostane do učení k Haltovi, tajemnému hraničáři, jehož schopnost neviditelně se pohybovat lidé přičítají černé magii. Will se postupně učí používat zbraně hraničáře: luk a šípy i šedozelenou pláštěnku…

Vydává nakladatelství Egmont ČR v dubnu 2014.

Amanda Stevens: Prorok

Třetí kniha série Hřbitovní královna. Hřbitovní královna Amelia Grayová porušila všechna pravidla, která ji měla chránit před duchy, jež vidí. Otevřela dveře do neznáma a Zlo, které za nimi číhá, ji chce zpátky k sobě… A nyní po ní ještě duch zavražděného policisty žádá, aby mu pomohla najít jeho vraha. Stopy ji zavedou do rodného Charlestonu, v němž ale doposud kvete čarodějnictví, kořenářství a černá magie.

Vydalo nakladatelství Knižní klub 3. dubna 2014.

Poslední čarodějkaChristoph Marzi: Poslední čarodějka – Zpívající město

První kniha trilogie Poslední čarodějka. V Barceloně žije u starého malíře map dívka Catalina Soleado, jejíž poklidný život náhle přeruší létající galeona Medúza, která do města přivezla zlověstné postavy s maskami harlekýnů. Ty kolem sebe šíří chlad a temnotu a mají jediný cíl: zmocnit se Cataliny. A na světě znovu ožívají prastaré, již dávno zapomenuté čarodějnické schopnosti.

Vydává nakladatelství Fragment 7. dubna 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hraničářův učeň v novém a další fantasy novinky. A to není apríl!

Hide picture