Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic útočí v novém necenzurovaném traileru

Martin Pevný

Martin Pevný

6. 1. 2013

plakát Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnicDuo sourozenců na zabijácké honbě za zlými čarodějnicemi. Na čí stranu se postavíte? Akční hororový snímek Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic má premiéru v ČR 28. února.

video
play-sharp-fill

Snímek od režiséra nacistického hororu Mrtvý sníh, Tomma Wirkola, je moderní vyprávění o Jeníčkovi a Mařence po 15 letech od jejich traumatického incidentu v perníkové chaloupce, kde zažili příšerná muka. Ze sourozenců se stal impozantní tým lovců – zabijáků, kteří hledají a zabíjí čarodějky po celém širém světě a okolí.

Do role sourozenců byli obsazeni Jeremy Renner a Gemmy Arterton. Dle traileru tato dvojice vypadá dobře, ale zda to bude fungovat v celé stopáži filmu, zůstává otázkou.

Hodnocení traileru:

Ačkoli tento nový necenzurovaný trailer není ani zdaleka tak krvavý, jako nedávno vydaný Evil Dead, rozhodně může zaujmout svou akcí a osobitým důvtipem. Vše kazí jen některé střelné zbraně a přemrštěné množství digitálních efektů, jako u filmu Van Helsing.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodejnic (Hansel and Gretel: Witch Hunters), Akční / Horor / Fantasy, USA / Německo, 2013, Režie: Tommy Wirkola, Hrají: Gemma Arterton, Jeremy Renner, Famke Janssen, Peter Stormare, Ingrid Bolsø Berdal, Zoë Bell, Derek Mears, Thomas Mann

Datum premiéry v ČR: 28. ledna

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic útočí v novém necenzurovaném traileru

Hide picture