Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Kdo bude Doctor Strange? Uvažuje se o Sherlockovi, Baneovi a Jaredu Letovi

V Marvelu rozhodně nezahálejí a pilně připravují další projekty svého filmového vesmíru. Po Ant-Manovi, který do kin dorazí příští rok, se na plátna chystá Dr. Strange. Výběrové řízení na jeho představitele bylo zahájeno.

FOTO: Doctor Strange

Doctor Strange. Zdroj: gbrsou.deviantart.com

Doctor Strange je samolibý chirurg, který by v honbě za kariérou obětoval i vlastní babičku. Po vážném zranění při dopravní nehodě se z něj však stane polepšený superhrdina, který s pomocí kouzel a magie bojuje proti padouchům, kteří se pokouší ohrozit bezpečí New Yorku.

Právě tento král magie má být dalším marvelovskou postavou, která se dočká vlastního filmového zpracování. V minulosti měli být na roli Doctora Strange zvažováni Joseph Gordon-Levitt či Johnny Depp,  nyní je jedním ze žhavých kandidátů Benedict Sherlock Cumberbatch, kterému by podle fanoušků role vyléčeného narcise a tajemného bojovníka parádně sedla.

FOTO: Tom Hardy Benedict Cumberbatch Stuart

Kdo bude Doctor Strange? Tom Hardy nebo Benedict Cumberbatch? Nebo někdo jiný? Zdroj: BBC

Před kamerou režiséra Scotta Dericksona by se však v roli Strange mohl objevit i jiný talentovaný herec z britských ostrovů, Tom Hardy. I ten se ocitl v hledáčku castingových režisérů Marvelu, tudíž by mohl vyměnit škatulku DC záporáka za marvelovského klaďase.

Třetím hercem, o kterém se v souvislosti s postavou Doctora Strange v poslední době mluví, je frontman kapely 20 Seconds to Mars Jared Leto, který se ve své filmové kariéře v posledních letech věnoval spíše nekomerčním projektům a letos získal Oscara za výkon ve vedlejší roli. Na rozdíl od obou Britů však úvahy o Letově obsazení u fanoušků moc kladných reakcí nevyvolaly.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kdo bude Doctor Strange? Uvažuje se o Sherlockovi, Baneovi a Jaredu Letovi

Hide picture