Menu
FANZINE.cz
Komiks

Komiksové novinky na listopad 2012: Drsná kriminálka nebo dějepis?

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

31. 10. 2012

Noci se prodlužují, dny se zkracují. A s čím jiným strávit den, když ne s dobrým komiksem? Co za komiksy nás tedy čeká v listopadu?[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/komiksove-novinky-listopad-2012/|width=660]

100 nábojů #7: Samuraj

Detektivní série 100 nábojů pokračuje. Boj odpadlického agenta s tajnou organizací Trust zuří na všech frontách s čím dál větší silou a krutostí. Není bezpečno nikde, dokonce ani ve vězení. Co v této situaci udělá člověk s pistolí a stovkou nevystopovatelných nábojů?

Criminal

U detektivek a kriminálek zůstáváme. V luxusní omnibusoidní řadě totiž začíná vycházet čistokrevná noirovka Eda Brubakera a Seana Phillipse Criminal. Zrada číhá za každým rohem, do zad se nebodají nože, ale zbaběle střílejí náboje. Pro jistotu celé zásobníky. Criminal vám ukáže, jak zkaženým místem je svět. Zaseje vám do vašeho nitra semínko paranoie.

Star Wars: Před dávnými časy… #1

Legendární dvě slova názvu zřejmě nejslavnější sci-fi všech dob skvěle vystihují připravovaný omnibus příběhů ze světa Star Wars. Nabídne totiž  ty vůbec nejstarší povídky, ve kterých se čtenář setká i s rozporuplnými názory. Jenže tehdy byl natočen teprve první díl budoucí série, tak co… A ano, konečně se adaptace Nové naděje dočká gramotného překladu!

Berlín #2

prvním díle došlo ke střetu nacionalistů a komunistů. A právě na krví zbrocené místo činu nás vezme druhý díl historického komiksu. Beznaděj, industrializace a druhá světová válka v ovzduší. Život v Berlíně mezi světovými válkami asi nebyl žádné peříčko. Pokud se nebojíte a nevadí vám ponořit se do chmurných časů, vstupte.

Naruto #9: Nedži versus Hinata

V Narutově cestě s cílem stát se nejlepším ninjou na světě se objevují stále nové a nové překážky. V minulém díle byl svědkem zápasu svého spolubojovníka Sasukeho, a ani tentokrát na něho nepřijde řada, aby mohl ukázat, co za sílu v něm dychtí po vypuštění. Ale i sledování cizího souboje dovede poskytnout napínavou podívanou.

A pak? Už jen tituly s nepotvrzenými daty. Crew připravuje vedlejšákSandmanovi nazvaný Smrt: Čas tvého života, evropského Blacksada, ze stripů pak  barevného Garfielda, a sedmého Calvina a Hobbese, a pole mangy vedle Naruta možná doplní čtvrtý Bleach. Vydavatelství Al dente už zřejmě vyvrhne alternativnější halucinogenní stripy Bradleyovi. A dál? To si vydavatelé zatím nechávají jako překvapení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Komiksové novinky na listopad 2012: Drsná kriminálka nebo dějepis?

Hide picture