Menu
FANZINE.cz
Komiks

Komiksové novinky na prosinec 2012: Co pořídit blízkým pod stromeček?

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

30. 11. 2012

Vánoce jsou za dveřmi. S nimi i volno a přežírání. A možnost přát si komiksovou novinku rovnou pod stromeček. Co za komiksy tedy vydavatelství na prosinec připravují?

Transmetropolitan #7: Všechno, nebo nic

Přituhuje. Svět jde do háje ještě více než dosud. Co s tím Spider Jerusalem hodlá dělat? Další díl silně politické komiksové série, která se nebojí rýpnout pohlavárům do strupu, nabízí až nepříjemně pravdivou vizi zdegenerované budoucnosti lidské civilizace.

JLA #1: Liga spravedlnosti

Autor jednoho z nejschízovatějších Batmanovských komiksů Batman a syn, Grant Morrison, chystá další potrat. V první knize o JLA spojí ty nejznámější superhrdiny světa DC Comics, aby je postavil proti mimozemské rase. Nic nebude tak lehké, jak se na první pohled zdá. Kniha slouží jako skvělý úvod do tohoto světa, čitelná i bez jakékoli předchozí znalosti univerza.

Garfield bere vše

Čtvrtá kniha barevné souborné Garfieldovy série. Sedmý a osmý díl klasické černobílé série, jen okolorovaný. Pokud vás humorné stripy tlustého kocoura baví, rozhodně jimi nepohrdněte. Navíc tentokrát v pevné vazbě.

Usagi Yojimbo: Yokai

Kupodivu v pevné vazbě a dokonce i barevně, oproti klasické sérii, bude také speciál samurajského králíka Usagiho Yojimba. Démonické kočky, skřeti a jiná mytická stvoření si chtějí dát tohoto zajícovitého bojovníka k obědu, on a jeho katana se však tak snadno nedají.

Na to, že Vánoce už klepou na dveře, to opravdu není moc. Alespoň co se potvrzených titulů týče. Z těch nepotvrzených, bez pevně daného data, by se stejně některé  měly dostat ven. Crew připravuje desátého Naruta a šestý díl Ultimate Spider-Mana a spol. A co se nezávislejších titulů týče, Meander má v plánu třetí Macanudo a Al Dente by snad konečně mělo vydat dlouho připravované Bradleyovi. Do toho jistě někdo vrhne nějaké neohlášené překvapení. Alespoň doufejme.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Komiksové novinky na prosinec 2012: Co pořídit blízkým pod stromeček?

Hide picture