Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Lex Luthor a Alfred obsazen. Jesse Eisenberg si zahraje superpadoucha

Jan Uhlík

Jan Uhlík

31. 1. 2014

uvodni: DC database: Lex LuthorPadlo spoustu jmen, která by si mohla zahrát jednoho z největších nepřátel Supermana. Nikdo nečekal, že tuto roli získá Jesse Eisenberg. Tvůrci oznámili i představitele Alfreda a to Jeremy Ironse.

eisenberg luthor

Eisenberg ve své životní roli Marka Zuckerberga. Zdroj: Distributor

Po internetu kolovala v předešlých měsících spousta spekulací o tom, kdo by se měl zmocnit postavy Lexe Luthora, která se nevyhnutelně musí objevit v pokračování Muže z oceli. Mezi nejvíce debatované herce patřil Mark Strong a hvězda seriálu Breaking Bad Bryan Cranston. Ani jeden z nich však nebyl tou pravou volbou.

Tvůrci se rozhodli obsadit mladého a talentovaného Jesse Eisenberga, který se proslavil především rolí v Sociální síti, kde ztvárnil samotného zakladatele Zuckerberga. Svým výkonem si vysloužil nominaci na Oskara za hlavní roli. Dále se objevil například ve filmu Zombieland a Podfukáři.Dále byl obsazen i věrný sluha a pomocník Alfred. Toho si zahraje zkušený herec Jeremy Irons, který se naposledy objevil ve filmu Margin Call.

uvodni: DC database: Lex Luthor

Eisenberg tak získal roli, kde bude mít dostatek prostoru, aby svůj um plně ukázal. Jako Lex Luthor bude bojovat proti dvěma nejznámějším hrdinům světa DC – Supermanovi (Henry Cavill) a Batmanovi (Ben Affleck). Ve filmu se dočkáme i Wonder Woman, kterou si zahraje Gal Gadot. Batman vs. Superman se dostane na plátna 6. května 2016 a my se budeme moci přesvědčit o výkonech neobvykle zvolených herců.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lex Luthor a Alfred obsazen. Jesse Eisenberg si zahraje superpadoucha

Hide picture