×
FANZINE.cz

Batman vs. Superman odložen. Premiéra se přesunula na rok 2016

batman vs superman
Oficiální logo odhalené na Comic-Conu. Zdroj: Distributor

Fanoušci si už tak kousají nehty a teď si budou muset dát pozor i na prsty. Datum premiéry očekávaného filmu Batman vs. Superman se přesouvá o několik měsíců.

Oficiální logo odhalené na Comic-Conu. Zdroj: Distributor

Tvůrci se rozhodli nic neunáhlit. Po několika posledních zprávách o tom, že se do Justice League přidá více a více hrdinů, se není vůbec čemu divit. Opatrnosti není nikdy dost, obzvláště ve filmovém prostředí, kdy hranice mezi úspěchem a propadákem je velice tenká.

„Musíme dát tvůrcům více času, aby si uspořádali svou vizi, děj je komplexní a visuální stránka ještě komplexnější, potřebují čas,“ stálo v oznámení studia Warner Bros. Film musí zapadat lépe než kterákoliv jiná skládačka. Přivedení několika hrdinů na plátno, s pouze jednou stavební kostkou, Mužem z oceli, vyžaduje vysoké tvůrčí schopnosti.

Podle všech dostupných informací se dočkáme s jistotou Supermana (Henry Cavill), Batmana (Ben Affleck) a Wonder Woman (Gal Gadot). Poté na internetu kolují nepotvrzené informace o ostatních hrdinech, kteří by se měli v Batman vs. Superman objevit. Patří mezi ně nový Green Lantern, který byl internetem přidělen Dwaynu Johnsonovi (Rychle a zběsile 6), a Aquaman, kterého si možná zahraje Josh Holloway (Ztraceni).

Kolik z těchto hrdinů se asi objeví ve filmu Justice League?  Zdroj: dcomics.com
Kolik z těchto hrdinů se asi objeví ve filmu Justice League?
Zdroj: dcomics.com

Původní datum premiéry byl stanoven na 17. července 2015, nyní se datum odkládá na 6. května 2016.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..