Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Batman vs. Superman odložen. Premiéra se přesunula na rok 2016

Jan Uhlík

Jan Uhlík

20. 1. 2014

batman-vs-supermanFanoušci si už tak kousají nehty a teď si budou muset dát pozor i na prsty. Datum premiéry očekávaného filmu Batman vs. Superman se přesouvá o několik měsíců.

batman vs superman

Oficiální logo odhalené na Comic-Conu. Zdroj: Distributor

Tvůrci se rozhodli nic neunáhlit. Po několika posledních zprávách o tom, že se do Justice League přidá více a více hrdinů, se není vůbec čemu divit. Opatrnosti není nikdy dost, obzvláště ve filmovém prostředí, kdy hranice mezi úspěchem a propadákem je velice tenká.

„Musíme dát tvůrcům více času, aby si uspořádali svou vizi, děj je komplexní a visuální stránka ještě komplexnější, potřebují čas,“ stálo v oznámení studia Warner Bros. Film musí zapadat lépe než kterákoliv jiná skládačka. Přivedení několika hrdinů na plátno, s pouze jednou stavební kostkou, Mužem z oceli, vyžaduje vysoké tvůrčí schopnosti.

Podle všech dostupných informací se dočkáme s jistotou Supermana (Henry Cavill), Batmana (Ben Affleck) a Wonder Woman (Gal Gadot). Poté na internetu kolují nepotvrzené informace o ostatních hrdinech, kteří by se měli v Batman vs. Superman objevit. Patří mezi ně nový Green Lantern, který byl internetem přidělen Dwaynu Johnsonovi (Rychle a zběsile 6), a Aquaman, kterého si možná zahraje Josh Holloway (Ztraceni).

Kolik z těchto hrdinů se asi objeví ve filmu Justice League?  Zdroj: dcomics.com

Kolik z těchto hrdinů se asi objeví ve filmu Justice League?
Zdroj: dcomics.com

Původní datum premiéry byl stanoven na 17. července 2015, nyní se datum odkládá na 6. května 2016.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Batman vs. Superman odložen. Premiéra se přesunula na rok 2016

Hide picture