Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Festival fantazie oznamuje další hvězdu: Danielle Rousseau z Lost

Martin Pevný

Martin Pevný

13. 6. 2012

Herečka Mira Furlan, která si zahrála v úspěšném seriálu Ztraceni (Lost) či v sérii filmů a seriálů Babylon 5, bude ve dnech 29. června až 1. července na Festivalu fantazie v Chotěboři. [album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/mf1/]Mira Furlan je chorvatská herečka a zpěvačka, která žije v USA. Proslavila se rolemi Minbari Ambassador Delenn v televizním filmu Babylon 5 a jako Danielle Rousseau ve Ztracených. Je považována za chorvatský ekvivalent Meryl Streepové.

Mira navštíví Festival fantazie se svým manželem Goranem Gajičem. S manželem má jediné dítě, čtrnáctiletého syna jménem Marko Lev, který na festival také přijede.

Herečka si v seriálu Lost zahrála postavu Danielle Rousseau.

Danielle na ostrově ztroskotala, a to jako členka francouzského vědeckého týmu. Byla těhotná, již v sedmém měsíci. Její skupina se velice brzy setkala s tzv. monstrem, jež některé členy výpravy zabilo; zbývající zabila sama Danielle, protože si myslela, že jsou nakaženi.

Herečka se zúčastní slavnostního zahájení Festivalu fantazie, v sobotu od 14 hodin má svůj vlastní pořad o Lost a Babylon 5 a dalších rolích (místenka 200 Kč). V neděli se koná společný pořad s Davidem Weberem a Jeremy Bullochem (místenka 350 Kč).

Jsou LOST! Zdroj: distributor seriálu

V obou dnech bude focení a podepisování hned po pořadech.

O Festivalu fantazie
Info: největší festival fantastiky v ČR, součástí akce je i putovní herní festival GameFFest s hernami konzolí a počítačů, hudebních, deskových, figurkových a karetních her
Datum: od pátku 29. června do neděle 8. července
Místo: KD Junior, Sokolovna a Sportovní hala v Tyršově ulici, Chotěboř
Vstupné: od 200 do 2 150 Kč
Sledujte také: speciál FANZINE.cz k příležitosti Festivalu fantazie 2012.

Také se FF zúčastní například herec Garry Chalk (Hvězdná brána), herečka Natalia Tena (Osha ze Hry o trůny, Nymphadora Tonks z Harryho Pottera) a herec Jeremy Bulloch (nájemný lovec ze Star Wars).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival fantazie oznamuje další hvězdu: Danielle Rousseau z Lost

Hide picture