Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Festival fantazie 2012 navštíví Boba Fett ze Star Wars. Chce také poznat Prahu

Jan Chalupa

Jan Chalupa

17. 5. 2012

!Exkluzivně!Herec Jeremy Bulloch, který ztvárnil slavnou postavu Boba Fetta ze série filmů Hvězdných válek, přijede na Festival fantazie pořádaný ve dnech 29. června až 8. července v Chotěboři. Exkluzivně pro FANZINE.cz to potvrdil ředitel festivalu Václav Pravda.

FOTO: Boba Fett

Boba Fett dle našich informací přislíbil účast na chotěbořském Festivalu fantazie 2012. Slavný námezdný lovec v podání anglického herce Jeremyho Bullocha se na festivalu bude vyskytovat od pátku 29. června do pondělí 2. července tohoto roku.

Boba Fett potvrdil účast na FF od pátku do pondělí. Neděli večer a pondělí stráví asi v Praze,“ říká k tomu ředitel festivalu Václav Pravda.

Charakter Boba Fetta se objevil již v klasických filmech George Lucase ze série Star Wars. Diváci ho ale měli možnost spatřit i v novější Epizodě 2: Klony útočí.

Čtěte také: Nejlepší momenty ze Star Wars. Tohle v nás zanechalo otisk

Star Wars si evidentně stále udržuje poměrně široký okruh příznivců. Nedávno například proběhla premiéra divadelní inscenace na motivy dětství a puberty Luka Skywalkera ze SW, redakce FANZINE.cz pak na festivalu PragoFFest 2012 probírala společně s fanoušky největší chyby a nedostatky ve Star Wars a promluvila i o nejrůznějších derivátech těchto dnes již legendárních filmů.

video
play-sharp-fill

Festival fantazie začíná 29. června v Chotěboři a mezi další hosty festivalu patří například herečka Natalia Tena ze seriálu Hra o trůny nebo polští spisovatelé Grzędowicz a Kossakowska.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival fantazie 2012 navštíví Boba Fett ze Star Wars. Chce také poznat Prahu

Hide picture