Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

OBRAZEM: Fanoušci her a fantastiky mají v Praze ráj. Na FanCity 2011

Redakce

Redakce

27. 10. 2011

FOTO: Festival FanCity 2011Ve středu byl na pražské Lhotce zahájen největší festival her a fantastiky v Česku s názvem FanCity, který trvá až do neděle 30. října. Atmosféru na festivalu zachytil fotograf FANZINE.cz, Karel Slabý.

Součástí programu festivalu FanCity je i programová linie o hrách s názvem GameFFest, která se koná v prostorách velké herny s desítkami konzolí a počítačů, hudebních, deskových, figurkových a karetních her. O víkendu na FanCity proběhne i akce s názvem Bloody Xmas, tedy program věnující se hororu, kde dojde i na soutěž amatérských hororových filmů, přednášky, nebo například besedu s Jurajem Herzem.

FanCity, festival her a fantastiky, se uskuteční ve dnech 26. až 30. října v KC Novodvorská na pražské Lhotce. Magazín FANZINE.cz (při TOPZINE.cz) je hlavním mediálním partnerem akce. Sledujte náš speciál k této události.

FOTO: Kocour z Červeného trpaslíka

Zdroj: BBC

Na festivalu už návštěvníci mohou potkávat speciální zahraniční hosty z oblíbených filmů a seriálů: Tonyho Amendolu (například Bra´tac ve Stargate), Georgina Leonidas (Katie Bell ve filmech Harry Potter), Rekha Sharma (Tory Foster v Battlestar Galactica). Hlavní hvězdou, která dorazí na festival v pátek, by měl být Danny John-Jules, představitel postavy Kocoura ve sci-fi sitcomu Červený trpaslík.

Podívejte se na tipy redakce FANZINE.cz na to, co byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

OBRAZEM: Fanoušci her a fantastiky mají v Praze ráj. Na FanCity 2011

Hide picture