×
FANZINE.cz

OBRAZEM: Fanoušci her a fantastiky mají v Praze ráj. Na FanCity 2011

FOTO: Festival FanCity 2011Ve středu byl na pražské Lhotce zahájen největší festival her a fantastiky v Česku s názvem FanCity, který trvá až do neděle 30. října. Atmosféru na festivalu zachytil fotograf FANZINE.cz, Karel Slabý.

[album: https://www.topzine.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/cz_fanzine_fancity_praha_26-10-2011/]

Součástí programu festivalu FanCity je i programová linie o hrách s názvem GameFFest, která se koná v prostorách velké herny s desítkami konzolí a počítačů, hudebních, deskových, figurkových a karetních her. O víkendu na FanCity proběhne i akce s názvem Bloody Xmas, tedy program věnující se hororu, kde dojde i na soutěž amatérských hororových filmů, přednášky, nebo například besedu s Jurajem Herzem.

FanCity, festival her a fantastiky, se uskuteční ve dnech 26. až 30. října v KC Novodvorská na pražské Lhotce. Magazín FANZINE.cz (při TOPZINE.cz) je hlavním mediálním partnerem akce. Sledujte náš speciál k této události.

FOTO: Kocour z Červeného trpaslíka
Zdroj: BBC

Na festivalu už návštěvníci mohou potkávat speciální zahraniční hosty z oblíbených filmů a seriálů: Tonyho Amendolu (například Bra´tac ve Stargate), Georgina Leonidas (Katie Bell ve filmech Harry Potter), Rekha Sharma (Tory Foster v Battlestar Galactica). Hlavní hvězdou, která dorazí na festival v pátek, by měl být Danny John-Jules, představitel postavy Kocoura ve sci-fi sitcomu Červený trpaslík.

Podívejte se na tipy redakce FANZINE.cz na to, co byste si rozhodně neměli nechat ujít.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..