Star Wars 7 má potvrzené obsazení. Ústřední herecké trio vás překvapí

Dlouhé měsíce se spekulovalo o tom, kdo bude hrát v nových Star Wars a kolem čeho se bude příběh točit. Zdá se, že jsme se konečně dočkali potvrzení. 

Gungans-star-wars

Po dlouhých měsících spekulací, které si pohrávaly s triem herců z původní trilogie, se objevila zpráva, která je možná nečekaná, ale na druhou stranu odpovídá ambicím megalomana J. J. Abramse.

Po dlouhém castingovém procesu, při kterém zmiňovaný režisér vyzkoušel snad každého herce, který se v Hollywoodu mihl, prohlásil na tiskové konferenci Lucas Arts:

„Viděli jsme mnoho skvělých herců, ale postupně mi začalo docházet, že nikdo na planetě se nepodobá představě, kterou nosím v hlavě. Takže jsme se rozhodli, že využijeme geniálních trikařů, které máme k dispozici a vytvoříme si své digitální hrdiny, kteří budou přesně odpovídat našim představám. Koneckonců kteří herci by zvládli sehrát trio Gunganů?“

Režisér J. J. Abrams si tak trochu protiřečí, když sliboval, že se pokusí navázat na plastičnost původní trilogie, ale možná, že s trojicí Gunganů přijde i nová dimenze využití Lens Flares. Nechme se překvapit.

Sedmý díl ságy Star Wars se objeví v kinech v prosinci roku 2015.

Apríl

Star Wars 7 má potvrzené obsazení. Ústřední herecké trio vás překvapí
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.